Voorvork Brand logo Vespa Vespa Sprint 125 IGET 4T 3V ABS E4 2017-2020 (APAC)

Exploded view Voorvork
1.
Voorvork
2.
Schommelarm Voorvork GTS Recht model / Yourban rechts
3.
Naaldlager C26 Voorvork
4.
Keerring 20x15x3,5
5.
Pakking
6.
Pen
7.
Balhoofd Borgmoer
8.
Balhoofdborgring Scooter
9.
Balhoofdset boven PIAGGIO 50>500
10.
Balhoofdset onder PIAGGIO 50>500
10.
Kogelring Balhoofd
11.
Complete Front Suspension Cover
12.
Metrical Screw
13.
Flensmoer M 6 X 1 Sw10-7
14.
Voorschokbreker VESPA Primavera/ Sprint 06-2017-> Rood
14.
Voorschokbreker VESPA Primavera/ Sprint 06-2017-> Zwart
15.
Schokbrekerrubber Exs-M02-M08
16.
Schap
16.
Steun Schokbreker VESPA
17.
Steunbeugel Remleiding
18.
Schokbrekerrubber D=35x17x10
19.
Ring
20.
Kartelring M 10
21.
Moer M10X1,25 Sw17-6
22.
Inbusbout M8x25
23.
Veerring
24.
Fender Pipe Plug
25.
Ring
26.
O. Ring T.B.V. Voorvork
27.
Schokbrekerhouder
28.
Sealing Ring
29.
Naaldlager Hk2212 Voorvork Nsp
30.
Keerring 56x46x4 Voorvork Vsx
31.
Inbusbout M8 X 40/30
32.
Sluitring 8,4 X 15 X 0,8
33.
Ring
34.
Circlip Voor Assen 22mm
35.
Remschijf
36.
Bolkopinbusbout M6 X 20
37.
Abs Front Fone Wheel
38.
Binnenzeskantbout M4x16
39.
Schotelring M 8 X 4 X 0,5
40.
Keerring 26x20x4 V.Vork Vsx
41.
Naaldlager Hk2016 Voorvork M06
42.
Voorwielnaaf
43.
Lager 6202-Rsr Voorwiel Vsx
43.
Lager Voorwiel 6202-2RSR (Per Stuk)
44.
Circlip Voor Borgingen 35mm
45.
Moer M14 X 1,50 Sw22-11
46.
Borgmoerkap Vsx-Na 112625
47.
Splitpen M 3,5 X 30
48.
Plug
49.
Schommelarmkap M04-M01
49.
Schommelarmkap VESPA GTS/Sprint/Primavera Zwart (Notte)
50.
ABS front sensor
51.
Kruiskopbout
52.
Sluitring Ø5,3xØ10x0,5
53.
Washer
54.
Fairlead
Tekening 202406